Witam Cię na moim blogu i cieszę się, że mam z kim dzielić się kawałkiem swojego świata. Każda wizyta i komentarz dodaje mi wiary , że moje blogowanie tu ma sens. Jest też dla mnie okazją do poznania innych światów...innych blogów. Dziękuję za każde spotkanie i pozostawione tu słowo:)

poniedziałek, 6 grudnia 2010

..dużo można zdziałać własnymi rękoma.. Przeszło miesiąc temu poszłam z rodzinką  do "naszego" lasku na spacer.Wróciłam z wieńcem splecionym z pędów dzikiego wina. Leżał mi tak biedak..i leżał, czekał na przypływ weny twórczej..i na ochotę. Muszę przyznać, tak na marginesie, że ostatnio dopadło mnie swoiste "zmęczenie materiału". W głowie pełno pomysłów, a ręce nie chcą pracować..normalnie strajk. Wreszcie wczoraj rozruszały się..:)  o to efekt.
Pędy dzikiego wina , szyszki z lasu, susz z giełdy kwiatowej, drewniane doniczki ze szrociarni -10szt/1zł(musiałam się pochwalić), czerwone drewniane korale i ..
..i pewnie bym się rozchorowała, gdybym nie wymyśliła czegoś niestandardowego:)..
gwiazdki wycięłam z pamelo, zasuszyłam, pomalowałam białym akrylem i ozdobiłam miedzianym i złotym reliefem do szkła.

2 komentarze:

  1. Dokładnie - prace wykonane własnoręcznie są najlepsze - z duszą...

    OdpowiedzUsuń
  2. Tworzysz piękne rzeczy :) Jestem zauroczona wszystkimi :) Cieszę się, że wpadłam na Twojego bloga :) Teraz będę podglądać :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za komentarz, on daje mi wiarę w to co robię i jest drogą do poznania Ciebie i Twojego świata.